Ліхтарик круглий на сонячній батареї висота 35 см (в ґрунт, для використання на вулиці)

499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6405000
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| матеріал | Скло, неіржавка сталь |
| колір | сталевий, прозорий |
| Розмір | Діаметр: 8 см, висота 35 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 8 см, довжина 8 см, висота 12 см |
| вага | 0,3 кг |
| Кількість лампочок/LED | 1 шт. |
| Тип лампочки/LED | SMD |
| шкала Люмена | 1,5 |
| гама в Кельвінах | 5000 Кельвін |
| Використання | для використання на вулиці |
| час горіння | 6 років |
| живлення | Батарейка |
| Батарейки | входить до комплекту |
| кількість батарейок | 1 шт. |
| тип сонячної батареї | Монокрист |
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 499 ₴

