Парасолька садово-солодка сіра 180 см сіра (З функцією нахилу та регульованою висотою.)

350 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 3798900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталь, поліестер. З функцією нахилу та регульованою висотою. Діам. 180 см, вис. 120-185 см

| Форма | круглий |
| покриття | 100% полиэстер |
| ніжка | сталь |
| спиці | сталь |
| кількість спиць | 8 |
| Діаметр | 180 см |
| вага | 1 кг |
| Розмір у розібраному стані | ширина 6 см, довжина 102 см, висота 6 см |
| висота | 120-185 см |
| Діаметр | 2 см |
| колір ніжки | сірий |
| колір | сірий |
| властивості | регульована висота, Функція нахилу |
| Обработка | порошкове покриття |
| Основні | |
|---|---|
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Форма купола | круглий |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.

