Парасолька садова діаметр 300 см зелена (З функцією нахилу та шнуром для легкого збирання)

4 840 ₴
- В наявності
- Код: 3799100
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водовідштовхувальний поліестер і основа з лакованого Хардвуд (сертифікат FSC). З функцією нахилу та шнуром для легкого збирання. Діам. 300 см, вис. 260
см

| Форма | круглий |
| покриття | 100% полиэстер |
| ніжка | Хардвуд (тверде дерево) |
| спиці | Хардвуд (тверде дерево) |
| кількість спиць | 8 |
| Діаметр | 300 см |
| вага | 10 кг |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 20 см, довжина 157 см, висота: 36 см |
| висота | 260 см |
| Діаметр | 4,8 см |
| колір ніжки | натура |
| колір | сірий |
| властивості | шнур, Функція нахилу, водостійкий |
| Обработка | Lakovanij |
| Свідоцтво про екологію й безпеку |
FSC® |
| Основні | |
|---|---|
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Форма купола | круглий |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки за призначенням | садовий |
- Ціна: 4 840 ₴

