Основа (підставка) 35 кг із цементу та сталі для пляжної та садової парасольки, bobi

1 799 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3773100
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цемент, гальванізована сталь. 25 кг, діаметр 44 см, висота 8 см

| Розмір | Діаметр: 44 см, Висота: 8 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 45 см, довжина 52 см, висота 8 см |
| матеріал | Цемент
гальванізована сталь |
| вага | 25 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| морозостійкий | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Вага | 2500 г |
| Матеріал | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 799 ₴

