Короб садовий ящик пластиковий 117х45 см чорний

1 500 ₴
- В наявності
- Код: 3788901
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластик з УФ-захистом. Водонепроникний, морозостійкий. Висувні ручки. Не потребує догляду. 117х45 см, вис. 56 см

| Розмір у зібраному стані | ширина: 117 см, висота: 56 см, глибина 45 см, Літр 280 л |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 120 см, довжина 47 см, висота 7,8 см |
| вага | 6,35 кг |
| матеріал | |
| Каркас | Пластик |
| сторони | Пластик |
| Верх | Пластик |
| розділ | Ящик для садових подушок |
| функція | Морозостійкий, висувні ручки,
УФ-захист , водовідштовхувальний |
| колір | чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAG |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 500 ₴

