Лаунж столик садовий круглий діаметр 54 см

1 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3789101
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | висота: 40 см, Діаметр: 54 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 58 см, довжина 58 см, висота: 10 см |
| вага | 6,8 кг |
| матеріал столу | Каркас: Масив акації,
Хардвуд (тверде дерево) , Столешня: Фіброцемент |
| Форма | коло |
| Обработка |
промащену |
| колір | сірий |
| Свідоцтво про екологію й безпеку |
FSC® |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 700 ₴





