Лаунж столик садовий круглий, діаметр 44 см, Хардвуд (тверде дерево)

1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3789102
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | висота 46 см, діаметр 44 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 48 см, довжина 50 см, висота: 10 см |
| вага | 5,5 кг |
| матеріал столу | Каркас: Масив акації,
Хардвуд (тверде дерево) , Столешня: Фіброцемент |
| Форма | коло |
| Обработка |
промащену |
| колір | сірий |
| Свідоцтво про екологію й безпеку |
FSC® |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴




