Столик садовий квадратний на ніжці коричневий, петан (штучний ротанг)

4 540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3709701
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Алюміній, Артвуд, Петан, граніт. Не потребує догляду. 60х60 см, вис. 72 см
| Розмір у зібраному стані | ширина: 60 см, довжина 60 см, висота: 72 см |
| Висота столу — від підлоги до нижнього краю рами | 70 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 62/21 см, довжина: 64/70 см, висота: 7/21 см |
| вага | 13/2 кг |
| матеріал столу | Каркас:
алюміній ,граніт ,Петан (штучний ротанг) , Стільня:Артвуд (смачне дерево) |
| Форма | Квадрат |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | коричневий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Вага | 13.0 |
| Висота столу | 720 мм |
| Форма стільниці | квадратна |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 4 540 ₴



