Столик садовий квадратний на ніжці чорний (Алюміній, сталь, артвуд)

2 999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3794000
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розділ | Для балкону |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 58 см, висота: 71 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 68 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 72 см, довжина: 72 см, висота: 8 см |
| вага | 8 кг |
| Матеріал стола |
Каркас: Алюміній , Сталь,Столешня: Артвуд (штучне дерево) |
| Форма | Квадрат |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Метал |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 2 999 ₴





