Стіл великий садовий 220 см Лакований Хардвуд

15 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3710096
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний садовий стіл. Стільниця виготовлена з окремих планок. Лакований Хардвуд (сертифікат FSC), гальванізована сталь. Стіл фарбований, отже, не потребує догляду. За потреби можна відшліфувати та пофарбувати знову. 100х220 см, вис. 74 см

| Розмір у зібраному стані | ширина: 100 см, довжина 220 см, висота: 74 см |
| Висота столу — від підлоги до нижнього краю рами | 71 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 223/97 см, довжина: 103/93 см, висота: 10/10 см |
| вага | 49/11 кг |
| матеріал столу | Каркас:
гальванізована сталь , Стільниця: Масив акації |
| Форма | прямокутник |
| Обработка |
Lakovanij |
| Свідоцтво про екологію й безпеку |
FSC® |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 11 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 499 ₴





