Стіл садовий 150 см Хардвуд з отвором для парасольки, bobi

4 849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3759700
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Промащену Хардвуд (сертифікат FSC). З отвором для парасольки. 83х150 см, вис. 75 см
| Розмір у зібраному стані | ширина: 83 см, довжина 150 см, висота 75 см |
| Висота столу — від підлоги до нижнього краю рами | 66 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 9 см, довжина 152 см, висота: 86 см |
| вага | 20 кг |
| матеріал столу | Каркас:
евкаліпт , Стільня:евкаліпт |
| Форма | прямокутник |
| Обработка | Промащену з пігментною олією для Хардвуд Jutlandia |
| функція | Отвір для парасольки |
| Свідоцтво про екологію й безпеку |
FSC® |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 849 ₴






