Стол большой садовый 200см натура (искусственный ротанг)

14 999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3792901
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір в зібраному стані | ширина: 96 см, довжина: 200 см, висота: 74 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 98 см, довжина: 202 см, висота: 16 см |
| вага | 41 кг |
| Матеріал стола |
Каркас: Петан (штучний ротанг) , Сталь,Столешня: Артвуд (штучне дерево) |
| Форма | Прямокутник |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Натура |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина столу | 960 |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Довжина столу | 2000 |
| Вага | 41.0 |
| Висота столу | 740 мм |
- Ціна: 14 999 ₴







