Стіл садовий великий 200 см Натура (штучний ротанг),bobi

14 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3791900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 96 см, довжина 200 см, висота: 74 см |
| Висота столу — від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 98 см, довжина: 202 см, висота: 16 см |
| вага | 31 кг |
| матеріал столу | Каркас:
Петан (штучний ротанг) ,Сталь , Стільня:Артвуд (смачне дерево) |
| Форма | прямокутник |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | натура |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 980 мм |
- Ціна: 14 400 ₴





