Стіл великий садовий 215 см сірий (Алюміній, дюравуд. Не вимагає догляду),bobi

14 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3794100
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюміній, дюравуд. Не потребує догляду. Дюравуд — це міцний композитний матеріал, що складається з волокон Хардвуд (сертифікат FSC) і пластику. 100х215 см, вис. 75 см

| Розмір у зібраному стані | ширина: 100 см, довжина 215 см, висота 75 см |
| Висота столу — від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 111/104 см, довжина: 226/147 см, висота: 10/10 см |
| вага | 49/10 кг |
| матеріал столу | Каркас:
алюміній , Стільня:Дюравуд (сверхміцний композит дерева та пластику) |
| Форма | прямокутник |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Свідоцтво про екологію й безпеку |
FSC® |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 14 999 ₴




