Стіл садовий (штучний ротанг) 150см натура

9 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3792900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір в зібраному стані | ширина: 84 см, довжина 150 см, висота 73 см |
| Висота столу - від підлоги до нижнього краю рами | 70 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 87 см, довжина 152 см, висота: 15 см |
| вага | 24 кг |
| матеріал столу | Каркас:
Петан (штучний ротанг) ,Сталь , Столешня:Артвуд (штучне дерево) |
| Форма | прямокутник |
| Обробка |
порошкове покриття |
| колір | натура |
| Не вимагає обслуговування | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Довжина столу | 1500 |
| Вага | 24.0 |
| Висота столу | 730 мм |
- Ціна: 9 499 ₴





