Стіл садовий 140 см коричневий (Петан — штучний ротанг)

6 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3765626
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 82 см, довжина 140 см, висота 73 см |
| Висота столу — від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 85 см, довжина: 148 см, висота 8 см |
| вага | 19 кг |
| матеріал столу | Каркас:
Петан (штучний ротанг) ,Сталь , Стільня:Артвуд (смачне дерево) |
| Форма | прямокутник |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 6 199 ₴




