Лаунж крісло садове зі штучного ротанга з пуфиком для ніг,bobi

7 499 ₴
- В наявності
- Код: 3788001
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гальванізована сталь і Петан. З пуфиком для ніг. З подушками для сидіння, з чохлом із міцного структурованого поліестеру. 64х78 см, вис. 88 см
| Розмір у зібраному стані | ширина 64 см, довжина: 78 см, висота 88 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина 64 см, довжина: 78 см, висота 88 см |
| вага | 15 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Петан (штучний ротанг) Сидіння:Петан (штучний ротанг) Підлокітник:Петан (штучний ротанг) Петан (штучний ротанг) — це легка штучна лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист і стійкий до будь-яких погодних умов. |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | натура |
| містить | чудова подушка з чохлом із міцного структурованого поліестеру Водовідштовхувальний чохол |
| Інструкція зі збирання | зібрано |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 7 499 ₴









