Лаунж крісло садове зі штучного ротанга Натура

7 949 ₴
- В наявності
- Код: 3795400
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Сталь і Петан. З подушками для сидіння, з чохлом із міцного структурованого поліестеру. 96х82 см, вис. 64 см
| Розмір у зібраному стані | ширина: 96, висота: 64 см, глибина 82 см |
| матеріал | Каркас Сталь. Спинка: Петан (штучний ротанг). Сидіння: Петан (штучний ротанг). Підлокітник: Петан (штучний ротанг) |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 84 см, довжина: 84 см, висота 66 см |
| вага | 20 кг |
| колір | натура |
| містить | чудова подушка з чохлом із міцного структурованого поліестеру |
| Обработка | порошкове покриття |
| Інструкція зі збирання | зібрано |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 7 949 ₴

