Лаунж садові столики круглі 2шт натура (Алюміній і Артвуд)

5 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3784003
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір в зібраному стані | висота: 43 см, Діаметр: 72 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 78 см, довжина: 78 см, висота: 9 см |
| вага | 10 кг |
| Матеріал стола |
Каркас: Алюміній ,Столешня: Артвуд (штучне дерево) |
| Форма | Коло |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Натура |
| Не потребує обслуговування | так |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 5 999 ₴




