Лаунж стілець кокон (колір в асортименті)

2 999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3793001
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір в зібраному стані | ширина: 72 см, висота: 84 см, глибина: 80 см |
| висота сидіння | 38 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 72 см, довжина: 92 см, висота: 32 см |
| вага | 6 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: Поліетилен, Сидіння: Поліетилен |
| Функція | Зйомні ніжки |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | В асортименті, Темно-зелений, Натура, Нафта, Піщаний |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Колір меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 2 999 ₴




