Лаунж стілець садовий плетений натура (штучний ротанг)v

1 450 ₴
- В наявності
- Код: 3796900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 75 см, висота 57 см, глибина 76 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 57 см, довжина 75 см, висота 76 см |
| вага | 4 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Петан (штучний ротанг) , Сидіння:Петан (штучний ротанг) |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | натура |
| Інструкція зі збирання | зібраний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 1 450 ₴

