Лавочка — лава садова чорна 123 см, Артвуд (смачне дерево)

4 999 ₴
- В наявності
- Код: 3796000
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 123 см, довжина 60 см, висота 80 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина 127 см, довжина 63 см, висота 12 см |
| вага | 14 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Артвуд (смачне дерево) , Сидіння:Артвуд (смачне дерево) |
| розділ | лава |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1230 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 999 ₴


