Стілець — крісло садове з підлокітниками сіре (Сталь і формований пластик), bobi

2 330 ₴
- В наявності
- Код: Стул садовый с подлокотни
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


| Розмір у зібраному стані | ширина: 58 см, довжина 53 см, висота 81 см |
| висота сидіння | 46 |
| Висота підлокітника крісла | 68 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 57 см, довжина 62 см, висота 66 см |
| вага | 7,2 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь Спинка: Пластик, Сидіння: Пластик, Підлокітник: Пластик |
| функція |
УФ-захист |
| колір | чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 2 330 ₴




