Крісло плетене садове сіре, Петан (штучний ротанг)

5 849 ₴
- В наявності
- Код: 3780800
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 71 см, висота: 86 см |
| висота сидіння | 44 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 90 см, довжина: 72 см, висота: 86 см |
| вага | 8 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
алюміній , Спинка:Петан (штучний ротанг) Сидіння:Петан (штучний ротанг) Підлокітник:Петан (штучний ротанг) Петан (штучний ротанг) — це легка штучна лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист і стійкий до будь-яких погодних умов. |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 5 849 ₴




