Крісло садове плетене з механізмом нахилу спинки натура, bobi

4 250 ₴
- В наявності
- Код: 3791400
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталь, Петан. Покроковий механізм нахилу спинки. 62х68 см, вис. 112 см

| Розмір у зібраному стані | ширина: 62 см, довжина: 68 см, висота 112 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 62 см, довжина: 68 см, висота 112 см |
| вага | 9,8 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Петан (штучний ротанг) Сидіння:Петан (штучний ротанг) Підлокітник:Петан (штучний ротанг) |
| розділ | Багатопозицийний стул |
| функція | Висока спинка, Гідравлічна помпа, Покроковий механізм нахилу спинки |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | натура |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 4 250 ₴


