Садове крісло плетене сіре Петан (штучний ротанг)

3 350 ₴
- В наявності
- Код: 3798200
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 62 см, довжина 47 см, висота 81 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 62 см, довжина 62 см, висота: 36 см |
| вага | 6 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
алюміній , Спинка:Петан (штучний ротанг) Сидіння:Петан (штучний ротанг) Підлокітник:Петан (штучний ротанг) |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір меблів | сіре |
- Ціна: 3 350 ₴



