Стілець садовий Петан коричневий (штучний ротанг), bobi

2 549 ₴
- В наявності
- Код: 3700005
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 56 см, висота 94 см, глибина 62 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 56 см, довжина 62 см, висота 94 см |
| вага | 5 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Петан (штучний ротанг) Сидіння:Петан (штучний ротанг) Підлокітник:Петан (штучний ротанг) Петан (штучний ротанг) — це легка штучна лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист і стійкий до будь-яких погодних умов. |
| розділ | крісло |
| функція | Можна зберігати стопкою |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 2 549 ₴





