Стул садовый со спинкой коричневый (Петан, искусственный ротанг)

2 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3700005
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір в зібраному стані | ширина: 55 см, висота: 94 см, глибина: 63 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| вага | 5 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь,
Спинка: Петан (штучний ротанг) ,Сидіння: Петан (штучний ротанг) ,Підлокітник: Петан (штучний ротанг) |
| Розділ | Крісло |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Коричневий |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Вага | 5.0 |
- Ціна: 2 799 ₴




