Стілець садовий зі спинкою натура (Петан, штучний ротанг)

1 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3794500
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 54 см, довжина 64 см, висота 89 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 54 см, довжина 64 см, висота 89 см |
| вага | 4,3 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Петан (штучний ротанг) Сидіння:Петан (штучний ротанг) Підлокітник:Петан (штучний ротанг) |
| розділ | крісло |
| функція | Можна зберігати стопкою |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | натура |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 1 499 ₴


