Крісло-шезлонг садове розкладне для відпочинку зелене

2 340 ₴
- В наявності
- Код: 3738532
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Сталь, поліестер. З подушкою під шию. Покроковий механізм нахилу спинки та підйому підніжки. 64х84 см, вис. 111 см
| Розмір у зібраному стані | ширина: 64 см, довжина: 84 см, висота 111 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина 14 см, довжина 62 см, висота 97 см |
| вага | 7 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка: Поліестер, Сидіння: Поліестер, Підлокітник: Пластик |
| розділ | складаний стілець |
| функція | Складаний, Покроковий механізм нахилу спинки та підставки під ноги |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | зелений |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 340 ₴


