Стілець крісло туристичне 3-позиційне сіре

2 140 ₴
- В наявності
- Код: 3797200
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 59 см, довжина: 83 см, висота: 99 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 18 см, довжина 50 см, висота 95 см |
| вага | 6 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка: Поліестер, Сидіння: Поліестер, Підлокітник: Пластик |
| розділ | Багатопозицийний стул |
| функція | 3-позиційний, Складаний |
| колір | "Антрацит" (темно-сірий) |
| містить | Сумка для зберігання |
| Основні | |
|---|---|
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 2 140 ₴

