Крісло туристичне складане сіре

1 599 ₴
- В наявності
- Код: 3797100
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 93 см, довжина 70 см, висота 100 см |
| висота сидіння | 40 |
| Висота підлокітника крісла | 61 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина 16 см, довжина: 99 см, висота 18 см |
| вага | 1 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка: Поліестер, Сидіння: Поліестер, Підлокітник: Поліестер |
| розділ | складаний стілець |
| функція | складане |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | "Антрацит" (темно-сірий), чорний |
| містить | підставка-тримач для чашки Сумка для зберігання |
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 599 ₴

