Стілець садовий розкладний 5-позиційний сірий

1 630 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3726142
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Алюміній, текстилен. 5-позиційний, складаний. Не потребує догляду. 58х70 см, вис. 110 см
| Розмір у зібраному стані | ширина: 58 см, довжина 70 см, висота 110 см |
| висота сидіння | 44 |
| Висота підлокітника крісла | 60 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 58 см, довжина 98 см, висота: 13 см |
| вага | 4 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
алюміній , Спинка: Пластик,Текстилен (вологостійка тканина) , Сидіння: ПластикТекстилен (вологостійка тканина) , Підлокітник: Пластик |
| розділ | Багатопозицийний стул |
| функція | 5-позиційний |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 630 ₴



