Балконник — вазон 60 см чорний (штучний ротанг), bobi

1 400 ₴
- В наявності
- Код: 6402000
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір | Ширина: 20 см, Довжина: 60 см, Висота: 19 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 20 см, довжина 60 см, висота 19 см |
| матеріал |
гальванізована сталь , ПластикПетан (штучний ротанг) |
| колір | чорний |
| вага | 1,0 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| морозостійкий | так |
| Обработка | Промащене, Порошкове забарвлення |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Штучний ротанг |
- Ціна: 1 400 ₴


