Горщик для рослин 2шт. сірий (фіброцемент для використання на вулиці)

1 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6419600
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | Діаметр: 49 см, Висота: 24 см |
| Матеріал | Фіброцемент |
| Колір | Сірий |
| вага | 18 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 999 ₴


