Підлогові горщики — вазони сталеві чорні (Для використання на вулиці)

1 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6424815
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | Ширина: 37 см, Довжина: 37 см, Висота: 72 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 23 см, довжина: 23 см, висота: 74 см |
| Матеріал |
Гальванізована сталь |
| Колір | Чорний |
| вага | 2 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 999 ₴


