Ящик — вазон для рослин чорний (штучний ротанг)

2 100 ₴
- В наявності
- Код: 6421700
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір | Ширина: 28 см, Довжина: 84 см, Висота: 28 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 28 см, довжина: 84 см, висота: 28 см |
| матеріал | Пластик
Петан (штучний ротанг) ,Сталь |
| колір | чорний |
| вага | 2 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| морозостійкий | так |
| Обработка | порошкове покриття |
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Штучний ротанг |
- Ціна: 2 100 ₴


