Горщик для рослин (штучний камінь) висота 40 см, сірий

2 149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3742600
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | Діаметр: 51 см, Висота: 40 см |
| Матеріал | Полістоун (штучний камінь) |
| Колір | Аантрацит (темно-сірий) |
| вага | 5,5 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 2 149 ₴


