Садовий комплект меблів (2 стільця + столик квадратний на ніжці )

6 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S379402
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл: Алюміній, сталь, артвуд. 58х58 см, вис. 71 см Стілець: Сталь та формований пластик з УФ-захистом. 58х53 см, вис. 81 см
Столик чорний
| Розділ | Для балкону |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 58 см, висота: 71 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 68 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 72 см, довжина: 72 см, висота: 8 см |
| вага | 8 кг |
| Матеріал стола |
Каркас: Алюміній , Сталь,Столешня: Артвуд (штучне дерево) |
| Форма | Квадрат |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 999 ₴





