Набір садових меблів та дачі (2 стільця + круглий столик)

3 800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S377004
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл: Сталь, загартоване скло. Діам. 60 см, вис. 70 см Стілець: Сталь, петан. Можна зберігати стопкою. 51х60 см, вис. 72 см
СТОЛИК
| Розділ | Для балкону |
| Розмір в зібраному стані | висота: 70 см, Діаметр: 60 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 67 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 61 см, довжина: 73 см, висота: 7 см |
| вага | 7 кг |
| Матеріал стола | Каркас: Сталь, Столешня: Скло, загартоване |
| Форма | Коло |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Штучний ротанг |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Стіл | Так |
| Стілець | 2 шт. |
- Ціна: 3 800 ₴



