Набір садових меблів (лаунж крісла + софа + круглий столик)

9 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: S379956
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір у зібраному стані | ширина: 79 см, висота 88 см, глибина 75 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 73 см, довжина 93 см, висота 58 см |
| вага | 6,2 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка: Поліетилен, Сидіння: Поліетилен |
| функція | Знімні ніжки |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | чорний |
|
| Розмір у зібраному стані | ширина: 136 см, висота 85 см, глибина 92 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 92 см, довжина: 136 см, висота: 39 см |
| вага | 9 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Сталь , Сидіння: Поліетилен |
| функція | Знімні ніжки |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 499 ₴






