Вуличний круглий батут діаметр 250 см із сіткою безпеки

7 250 ₴
- В наявності
- Код: 4702610
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Із сіткою безпеки. Максимальне навантаження 100 кг. Діам. 250 см, вис. 240 см
| Розмір | Діаметр: 250 см, Висота: 242 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44/24 см, довжина: 138/112 см, висота: 19/19 см |
| Матеріал |
Гальванізована сталь , Нейлон, ППУ (пінополіуретан), ПВХ (полівінілхлорід) |
| Колір | Сірий |
| вага | 29/14 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | ні |
| Попередження | Попередження. Не підходить дітям віком до трьох років |
| Властивості батута | Захисний килимок, вис. 1,7 см, з УФ-захистом та міцним гумовим покриттям. Наповнення з ППУ., 42 гальванізовані сталеві пружини, Гальванізована сталева рама, Поля вхідного отвору в накладку, самі зачиняються, М'які поля з піноматеріалу вкриті міцним гумовим чохлом, Сітка безпеки, вис. 182 см, Водонепроникний пружній мат |
| Батут | |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| каркас | |
| Гальванізований | так |
| Килимок безпеки | |
| Товщина піноматеріалу | 17 мм |
| Пружини | |
| Кількість пружин | 42 |
| Гальванізований | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 250 см |
| Тип | Батут |
| Висота з сіткою | 182 см |
| Колір | Сірий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 7 250 ₴









