Кофейный столик в лофт стиле

4 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3679892
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат. 50х100 см, вис. 40 см
| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал |
МДФ ,Меламін , Метал |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Дуб, Чорний |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 50 см, довжина: 100 см, висота: 40 см |
| Простір під столом | 39,7 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 53 см, довжина: 111 см, висота: 12 см |
| вага | 10 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 10 кг |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 400 мм |
- Ціна: 4 499 ₴






