Пілочка навісна в лофт стилі з металу та дерева (650 мм)

699 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3620875
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масив деревині, метал. 65х20 см, вис. 28 см
| Матеріал | Метал, Масив павловнії |
| Колір | Чорний, Натура |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 65 см, висота: 28 см, глибина: 20 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 68 см, довжина: 32 см, висота: 22 см |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 268 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 699 ₴




