Килимок матрац самонадувной туристичний (190см)

1 690 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4703020
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ППУ, поліестер. В комплекті з набором для ремонту (латка та клей). 60х190х5 см
| Розмір | Ширина: 60 см, Довжина: 190 см, Висота: 5 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 14 см, довжина: 64 см, висота: 14 см |
| вага | 1.6 кг |
| Матеріал | поліуретанова піна |
| Матеріал покриття | поліестер |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 1 690 ₴


