Велюровий надувний матрац темно синій одномісний Intex

699 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4733610
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вініл, з велюровим покриттям . 76х191х25 см
| Розмір | Ширина: 76 см, Довжина: 191 см, Висота: 25 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 24 см, довжина: 9 см, висота: 31 см |
| вага | 2 кг |
| Матеріал | вініл |
| Матеріал покриття | велюр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 699 ₴

