Надувний матрац полуторний з велюровим покриттям (2 метра)

1 090 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4704630
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вініл, з велюровим покриттям . 152х203х22 см
| Розмір | Ширина: 152 см, Довжина: 203 см, Висота: 22 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 152 см, довжина: 206 см |
| вага | 3,43 кг |
| Матеріал | вініл |
| Матеріал покриття | велюр |
| Наповнення | Набір для ремонту (латка та клей) |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 1 090 ₴


