Туристический надувной матрас - коврик одноместный с сумкой для хранения

1 699 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4730900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопластичний поліуретан. Надувний. З сумкою для зберігання. 58х195х5 см
| Розмір | Ширина: 58 см, Довжина: 195 см, Висота: 5 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 10 см, довжина: 24 см, висота: 10 см |
| вага | 0,500 кг |
| Матеріал | Термопластичний поліуретан |
| Наповнення | Сумка для зберігання |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 0.5 кг |
- Ціна: 1 699 ₴





