Основа для садовоі парасолі граніт 25кг, bobi

2 799 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3700072
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Граніт та сталь. 25 кг, 28х47х7 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 28 см, довжина: 45 см, висота: 8 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 35 см, довжина: 45 см, висота: 37 см |
| вага | 25 кг |
| Муфта | Поліпропілен |
| Туба | Нержавіюча сталь |
| Основа для парасолі | Граніт |
| Колір | Сірий |
| Морозостійкий | ні |
| Властивості | Підходить для балкону |
| Підходить для діаметра основи | 2,8-3,8 см |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Граніт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 799 ₴



