Набір садових меблів з алюмінію і дюравуда (4 крісла + стол1 50 см)

18 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S379972
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл: алюміній та дюравуд – міцний композитний матеріал, що складається з волокон хардвуду (сертифікат FSC) та пластику. 95х160 см, вис. 75 см. Стілець: сталь та формований пластик із УФ-захистом.

| Розмір в зібраному стані | ширина: 95 см, довжина: 160 см, висота: 75 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 103 см, довжина: 170 см, висота: 15 см |
| вага | 37 кг |
| Матеріал стола |
Каркас: Алюміній ,Столешня: Дюравуд (надміцний композит дерева та пластика) |
| Форма | Прямокутник |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Свідоцтво про екологію та безпеку |
FSC® |
ГАБАРИТЫ КРЕСЛА
| Розмір в зібраному стані | ширина: 58 см, висота: 81 см, глибина: 53 см |
| висота сидіння | 46 |
| Висота підлокітника крісла | 68 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 62 см, висота: 66 см |
| вага | 7 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: Пластик, Поліпропілен, Сидіння: Пластик, Поліпропілен, Підлокітник: Пластик, Поліпропілен |
| Функція |
УФ-захист |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
- Ціна: 18 900 ₴






